Prezentacja graficzna

fax. +48 71 343 51 84

sekretariat.igrr@uwr.edu.pl

Geografia - Informacje i komunikaty Komisji Rekrutacyjnej

Lista kandydatów przyjętych na I rok studiów stacjonarnych II stopnia na kierunku Geografia

Podział na specjalizacje

Lista kandydatów zakwalifikowanych na I rok studiów II stopnia stacjonarnych na kierunku GEOGRAFIA

LISTA RANKINGOWA

Ostateczna lista osób przyjętych na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku GEOGRAFIA - (25 lipca 2019)

UWAGA!

Ogłoszenie o obowiązkowym teście kwalifikacyjnym z języka obcego

Lista osób przyjętych na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku GEOGRAFIA - NABÓR 2 (23 lipca 2019)

Lista kandydatów zakwalifikowanych na I rok studiów I stopnia stacjonarnych na kierunku Geografia - NABÓR 3 (23 lipca 2019)

Lista osób przyjętych na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku GEOGRAFIA - (18 lipca 2019)

Lista kandydatów zakwalifikowanych na I rok studiów I stopnia stacjonarnych na kierunku Geografia - NABÓR 2 (18 lipca 2019)

Lista rankingowa kandydatów na I rok studiów I stopnia stacjonarnych na kierunku Geografia

Szczegółowych informacji na temat przyjęć na studia udziela Komisja Rekrutacyjna, a także Dziekanat Wydziału Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska.

Rekrutacja na studia na Uniwersytecie Wrocławskim odbywa się drogą elektroniczną.
Więcej informacji znajdziesz w serwisie rekrutacyjnym Uniwersytetu Wrocławskiego oraz na stronie Internetowej Rejestracji Kandydatów UWr.