Prezentacja graficzna

fax. +48 71 343 51 84

sekretariat.igrr@uwr.edu.pl

Gospodarka Przestrzenna - informacje i komunikaty Komisji Rekrutacyjnej

Lista osób przyjętych na I rok studiów stacjonarnych II stopnia na kierunku GOSPODARKA PRZESTRZENNA

Lista kandydatów zakwalifikowanych na I rok studiów II stopnia stacjonarnych na kierunku GOSPODARKA PRZESTRZENNA

Ostateczna lista osób przyjętych na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku GOSPODARKA PRZESTRZENNA - (25 lipca 2019)

UWAGA!

Ogłoszenie o obowiązkowym teście kwalifikacyjnym z języka obcego

Lista osób przyjętych na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku GOSPODARKA PRZESTRZENNA - NABÓR 2 (23 lipca 2019)

Lista kandydatów zakwalifikowanych na I rok studiów I stopnia stacjonarnych na kierunku GOSPODARKA PRZESTRZENNA - NABÓR 3 (23 lipca 2019)

Lista osób przyjętych na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku GOSPODARKA PRZESTRZENNA - (18 lipca 2019)

Lista kandydatów zakwalifikowanych na I rok studiów I stopnia stacjonarnych na kierunku GOSPODARKA PRZESTRZENNA - NABÓR 2 (18 lipca 2019)

Lista rezerwowa kandydatów na I rok studiów I stopnia stacjonarnych na kierunku GOSPODARKA PRZESTRZENNA

Szczegółowych informacji na temat przyjęć na studia udziela Komisja Rekrutacyjna, a także Dziekanat Wydziału Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska.

Rekrutacja na studia na Uniwersytecie Wrocławskim odbywa się drogą elektroniczną.
Więcej informacji znajdziesz w serwisie rekrutacyjnym Uniwersytetu Wrocławskiego oraz na stronie Internetowej Rejestracji Kandydatów UWr.